Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility grupa ŻYRAFKI (rok szkolny 2019/2020) - Zdobywców Świata
Bezpieczne wakacje 15-19.06

Kochane Żyrafki, coraz bliżej już wakacje.... W tym tygodniu będziemy dalej zajmować się wakacyjnymi podróżami, przede wszystkim powiemy o bezpiecznych wakacjach. Zachęcamy do wspólnych zajęć.

Czytaj więcej
Niby tacy sami, ale jednak inni 1.06 - 5.06

Z okazji Dnia Dziecka pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech spełniają się Wasze marzenia , a na twarzy każdego dnia niech maluje się nieustannie uśmiech :) Kochane Żyrafki, w tym tygodniu rozmawiać będziemy o nas - o tym, jacy jesteśmy i jakie emocje często nami kierują. Poruszy…

Czytaj więcej
Mieszkamy w Wielkopolsce 15.05

Kochane Żyrafki, dziś porozmawiamy o stolicy naszego województwa - Poznaniu. Obejrzymy także ilustracje wybranych miejsc w Lesznie za dawnych czasów. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Tyle stóp, tyle kroków 28.04

Kochane Żyrafki, dzisiaj zajmiemy się dokonywaniem pomiarów długości różnych przedmiotów. Wykonamy także pracę plastyczną związaną z tematyką tego tygodnia (zwierzęta na wsi). Wiem, że macie mnóstwo energii, dlatego też dzisiaj się pogimnastykujemy. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Uparty kogut 27.04

Witam Żyrafki, w tym tygodniu zajmiemy się zwierzętami mieszkającymi na wsi. Dziś zachęcamy do zapoznana się z opowiadaniem o pewnym upartym ptaku mieszkającym w kurniku. Zachęcam też do odkrycia litry ż. Zapraszam na zajęcia.

Czytaj więcej
Co zanieczyszcza powietrze? 24.04

Kochane Żyrafki, dziś zajmiemy się kwestią zanieczyszczenia naszego powietrza. Przed nami weekend, dlatego też chciałybyśmy zaproponować Wam wykonanie zabawek z różnych ekośmieci. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Oszczędzaj wodę 23.04

Wczoraj, przy okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi rozmawialiśmy o segregacji odpadów. Dzisiaj zajmiemy się oszczędzaniem wody. Troszeczkę też poćwiczymy bo w zdrowym ciele zdrowy duch :) Zapraszam na zajęcia.

Czytaj więcej
Dzień Ziemi 22.04

Żyrafki, dziś bardzo ważne święto - Międzynarodowy Dzień Ziemi. Niestety nasza planeta nie jest w dobrej formie, coraz częściej w mediach słyszymy i widzimy, że Ziemia jest "chora". Dziś zajmiemy się ważną kwestią - segregacją śmieci. Poznacie piosenkę o Ziemi - wyspie zielonej. Odkryjemy…

Czytaj więcej
Jak dbać o przyrodę? 21.04

Wiemy już, jak ważne są dla nas drzewa i rośliny. Zastanawialiście się także wczoraj, jak należy zachowywać się, by zasłużyć na miano Strażnika Przyrody. Dziś porozmawiamy o oszczędzaniu energii elektrycznej oraz zajmiemy się kodowaniem. Wiemy, że lubicie zabawy badawcze, dlatego też proponujemy ki…

Czytaj więcej
F jak farba 16.04

Podczas zajęć w przedszkolu poznaliśmy już niektóre litery. Dziś odkryjemy literę F, f. Stworzymy także pracę plastyczną wykorzystując przedmioty, które każdy z Was posiada w domu. Zapraszam na zajęcia.

Czytaj więcej