Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility grupa KANGURKI (rok szkolny 2019-2020) - Zdobywców Świata
Przyjaciel przyrody 24.04.2020

Dzień dobry Kangurki :) w dniu dzisiejszym proszę wykonajcie odznaki Przyjaciela Przyrody, porozmawiajcie z rodzicami o drzewach , co takiego cennego nam dają. Pamiętajcie, że wszyscy ludzie muszą dbać o Ziemię, aby była czyta i zdrowa. Miłego weekendu, uważajcie na siebie. Pozdrawiam Pani Kasia

Czytaj więcej
Światowy Dzień Książki 23.04.2020

Kangurki w dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Książki z tej okazji mam dla Was nagrania dzieci z Waszej grupy. Kornelia i Zuzia odważyły się i przesłały swoje nagrania. Ja dla Was przeczytałam opowiadania, które mówią o tym jak należy dbać o naszą Planetę. W załącznikach zostawiam zadania związane…

Czytaj więcej
Warsztaty Kulinarne z rodzicami

Każdego roku w naszym przedszkolu odbywają się warsztaty kulinarne z rodzicami. W tym roku pod hasłem "Leszczyńskie smaki". Kangurki z rodzicami przygotowali gzikę, którą smarowali bagietki oraz pyszną sałatkę makaronową z szynką i żółtym serem.

Czytaj więcej
Dzień Marchewki

Kangurki obchodziły Dzień Dyni. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani na pomarańczowo. Dzieci dowiedziały się o właściwościach odżywczych marchewki z także pomagały piec ciasto marchewkowe.

Czytaj więcej
Wizyta Żołnierzy

W dniu 4.10.2019 do naszego przedszkola przyjechali żołnierze z leszczyńskiej jednostki wojskowej. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie spotkania - tacie Karola panu Wójcickiemu.

Czytaj więcej
Dzień Jabłka

Dzieci z grupy Kangurki obchodziły Dzień Jabłka. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani w kolorze czerwonym. Dzieci poznały właściwości odżywcze jabłek oraz kroiły jabłka na pyszne kompociki.

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca w grupie. Dziewczynki wręczyły chłopcom upominki i złożyły im życzenia.

Czytaj więcej