Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility grupa TYGRYSKI (rok szkolny 2018/2019) - Zdobywców Świata
Urodzinki

25 października była imprezka urodzinowa, Tamara, Adaś, Igor, Kacper skończyli 3 latka. Wszystkiego najlepszego dla jubilatów!!!

Czytaj więcej
Urodzinki

27 września Ola i Wojtek obchodzili grupowe urodzinki. Imprezka bardzo spodobała się jubilatom i pozostałym uczestnikom.

Czytaj więcej
Urodzinki

27 września Ola i Wojtek obchodzili grupowe urodzinki. Imprezka bardzo spodobała się jubilatom i pozostałym uczestnikom.

Czytaj więcej
Pożegnanie lata - powitanie jesieni.

25 września wybraliśmy się do Nadleśnictwa Włoszakowice Koczury. Dzieci poznały wiele zwierząt ich środowisko oraz brały udział w zabawach na świeżym powietrzu. Następnie z apetytem zjadły pyszne kiełbaski z grilla.

Czytaj więcej
Dzień Mamy i Taty

W dniu 29.05.2019r. w grupie Tygryski odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci pięknie recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki. Po części artystycznej zostały wręczone prezenty dla rodziców i laurka. Na wychowawczyni zaprosiła wszystkich na słodki oczęstunek.

Czytaj więcej
URODZINKI TYGRYSKÓW

W miesiącu maju urodzinki w naszej grupie obchodzili: Lena, Stasiu i Antosia. Dzieci otrzymały prezenty, wszystkim śpiewaliśmy 100 lat a na koniec był słodki poczęstunek za który dziękujemy rodzicom.

Czytaj więcej
Dzień Sportu

W naszym przedszkolu stało się już tradycją, że co roku odbywają się Dni Sportu. W tym roku dzieci również uczestniczyły w różnordnych zawodach sportowych. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły, tańczyły zumbę oraz uczyli się udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie każda grupa otrzymała dyplom za udzia…

Czytaj więcej
Dzień Wiosny

Dzieci z grupy Tygryski uczestniczyły w korowodzie wiosennym. Każdy otrzymał kolorowy tulipan i wraz z panią poszli szukać pani Wiosny. Słychać było śpiewanie wiosennych piosenek oraz gę na instrumentach. Przedszkolaki szukali pierwszych wiosennych kwiatów oraz pąków na drzewach i krzewach.

Czytaj więcej
Jesteśmy kucharzami!

Dzieci poznały zawód kucharza. Przy okazji święta wszystkich kobiet dzieci piekły smaczne babeczki, których degustacja odbyła się na drugim śniadanku.

Czytaj więcej
Wycieczka do kuchni przedszkolnej

Tygryski poznają w tym tygodniu zawód kucharza. Z tej okazji wybrały się na wycieczkę do naszej kuchni, aby zobaczyć pracę pań kucharek. Panie oprowadziły dzieci po kuchni i zapoznały ze sprzętem z jakiego korzystają. Na zakończenie dzieci wręczyły drobne upominki paniom kucharkom w podziękowaniu za…

Czytaj więcej
Zabawy z masą solną

W tym tygodniu dzieci z grupy Tygryski wykonały odciski swojej dłoni w masie solnej. Dzieci poznały dużo wiadomości na temat dinozaurów i ich życia.

Czytaj więcej
Zajęcie otwarte dla rodziców

Tygryski wraz ze swoją panią zaprosiły rodziców na zajęcie otwarte. Dzieci chętnie śpiewały, liczyły i słuchały swojej pani. Rodzice mogli zaobserwować zachowanie swoich dzieci w grupie podczas zajęć dydaktycznych a także wiadomości, jakie już zdobyły.

Czytaj więcej