Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility INFORMACJE DLA RODZICÓW - Zdobywców Świata
Drodzy rodzice!

W związku ze wzrostem cen wielu produktów żywnościowych od 01 stycznia 2024 roku wzrasta opłata za żywienie. Stawka dzienna za 3 posiłki wynosić będzie 10 zł . Dyrektor przedszkola.

Czytaj więcej
Kampania "Wybieraj zdrową żywność"

Celem kampanii jest uświadomienie konsumentom jak istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności odgrywa nauka. Jaka jest różnica między terminem przydatności do spożycia a datą minimalnej trwałości? Jakich zasad higieny żywności należy przestrzegać w domu, żeby zapewnić bezpieczeństwo swojej r…

Czytaj więcej
Pierwsze dni w przedszkolu

Moment przekroczenia przez dziecko progu przedszkola jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny, dlatego warto się do tego odpowiednio przygotować. Rodzice są dla dziecka najważniejszymi osobami i to oni pierwsi będą objaśniać mu wszystko, co jest dla niego trudne i niejasne w no…

Czytaj więcej