Miło było razem z wami bawić się tu zabawkami.

Teraz czeka na was szkoła, wdzięcznym głosem dzwonek woła...

 

W dniu 12 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie naszych Kochanych sześciolatków z grupy Żółwiki  oraz Niedźwiadki 

Młodsi koledzy pożegnali ich pięknymi wierszami i piosenką. 

Sześciolatki rozpoczęły dostojnym Polonezem następnie przygotowały cześć artystyczną. Wszystko pięknie się udało, było trochę śmiechu i trochę łez wzruszenia. 

Następnie przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy, kwiaty oraz statuetki.

Dzieciom natomiast zostały wręczone dyplomy oraz książki. 

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.Galeria zdjęć: