Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility AKTUALNOŚCI OGÓLNE - Zdobywców Świata
Zbiórka nakrętek dla Mateusza

Drodzy Rodzice Jak wiecie zawsze wraz z Wami staramy się pomagać innym w miarę naszych możliwości. Mateuszowi pomagamy już nie pierwszy raz - nadal trwa zbiórka Stos Groszy dla Mateusza ( do końca kwietnia), teraz chcielibyśmy wesprzeć go zbiórką nakrętek. Plastikowe nakrętki prosimy zbierać, ale…

Czytaj więcej
,,PĄCZKI DO RĄCZKI''

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne wsparcie i udział w akcji. Dzięki Państwu mogliśmy po raz kolejny pomóc trójce wspaniałych dzieci : Patrycji, Antkowi i Lence. Jesteście naprawdę wspaniali!!!

Czytaj więcej
Koncert

Serdecznie zapraszamy do udziału w "XX Koncercie Małe serduszka grają dla Orkiestry". Nasze przedszkole będzie reprezentować grupa Niedźwiadków.

Czytaj więcej
Mikołajki

Dnia 6.12 w naszym przedszkolu królował kolor czerwony a to wszystko z powodu św. Mikołaja. Niestety nie mógł nas odwiedzić osobiście ale zostawił maly upominek dla każdego przedszkolaka. Nasze Panie nauczycielki tego dnia przygotowały dla dzieci małą niespodziankę. Specjalnie dla dzieci odegrały b…

Czytaj więcej