URODZINKI TYGRYSKÓW

W tym miesiącu urodzinki w naszej grupie obchodzą Olaf i Piotrek. Chłopcy otrzymali prezenty a wszyscy odśpiewali im wesoło 100 lat!

Czytaj więcej
Spotkanie z Gwiazdorem

Do grupy "Tygrysków" zawitał Gwiazdor. Dzieci chętnie zaśpiewały mu zimowo-świąteczną piosenkę. Wszystkie przedszkolaki otrzymały prezenty ale niektóre z nich musiały obiecać, że poprawią swoje zachowanie i będą grzeczne. Będziemy czekać na Gwiazdora z rok.

Czytaj więcej
Warsztaty Bożonarodzeniowe u "Tygrysków"

W tym roku najmłodsza grupa w przedszkolu również przygotowywała ozdoby świąteczne z rodzicami. Dzieci z rodzicami zostały podzielone na cztery grupy. Każda z nich wykonywała coś innego: pierwsza - mikołaja z papierowych talerzyków, druga - ozdabiała bombkę styropianową, trzecia - wykonywała ozdoby…

Czytaj więcej
Poznajemy zawód nauczyciela

Dzieci z grupy "Tygryski" poznały zawód nauczyciela. Odwiedziła nas mama Kamila i opowiadała o pracy w szkole. Pani Karaszczak uczy w Szkole Podstawowej nr 5 języka angielskiego. Dzieci pilnie słuchały i powtarzały słówka po angielsku podczas śpiewania piosenki w tym języku. Na końcu wszys…

Czytaj więcej
Dzień Pluszowego Misia

W grupie "Tygryski" świętowano Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci z grupy przyniosły swoje ulubione misie. Przedszkolaki pomagały ozdobić "misiowe" ciasto a następnie je degustowały. Dzieci poznały historię pluszowego misia i bawiły się przy piosenkach o misiach.…

Czytaj więcej
Urodzinki w grupie "Tygryski"

W dniu 6.11.2018 roku w grupie "Tygryski obchodziliśmy urodzinki Alicji, Szymona i Zosi. Dzieci usłyszały tradycyjne 100 lat , otrzymały prezenty urodzinowe i był oczywiście słodki poczęstunek.

Czytaj więcej
Warsztaty kulinarne z rodzicami w barwach biało-czerwonych

Najmłodsza grupa "Tygryski" bardzo chętnie wraz ze swoimi rodzicami przygotowywała potrawy w barwach narodowych. Przedszkolaki wykonywały galaretkę czerwoną z bitą śmietaną, muchomorki z jajeczka i pomidora, kanapki z twarożkiem i rzodkiewką oraz faszerowane pomidory białym serkiem.

Czytaj więcej
Dzień jabłka u "Tygrysków"

"Tygryski" obchodziły święto w grupie czyli Dzień Jabłka. Dzieci degustowały jabłuszka, które przyniosły do przedszkola i dowiedziały się, że w wszystkich owocach nie tylko jabłkach jest dużo witamin. Na koniec wykonały tematyczną pracę plastyczną.

Czytaj więcej
Dzień Marchewki

Najmłodsza grupa w przedszkolu czyli "Tygryski" obchodziły Dzień Marchewki. W tym dniu dzieci przyszły ubrane do przedszkola w kolorze pomarańczowym. Zajadły się surową marchewką i dowiedziały się, że warzywa mają dużo witamin. Na koniec wykonały marchewkową pracę plastyczną.

Czytaj więcej