Dzień Mamy i Taty

W dniu 29.05.2019r. w grupie Tygryski odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci pięknie recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki. Po części artystycznej zostały wręczone prezenty dla rodziców i laurka. Na wychowawczyni zaprosiła wszystkich na słodki oczęstunek.

Czytaj więcej
URODZINKI TYGRYSKÓW

W miesiącu maju urodzinki w naszej grupie obchodzili: Lena, Stasiu i Antosia. Dzieci otrzymały prezenty, wszystkim śpiewaliśmy 100 lat a na koniec był słodki poczęstunek za który dziękujemy rodzicom.

Czytaj więcej
Dzień Sportu

W naszym przedszkolu stało się już tradycją, że co roku odbywają się Dni Sportu. W tym roku dzieci również uczestniczyły w różnordnych zawodach sportowych. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły, tańczyły zumbę oraz uczyli się udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie każda grupa otrzymała dyplom za udzia…

Czytaj więcej
Dzień Wiosny

Dzieci z grupy Tygryski uczestniczyły w korowodzie wiosennym. Każdy otrzymał kolorowy tulipan i wraz z panią poszli szukać pani Wiosny. Słychać było śpiewanie wiosennych piosenek oraz gę na instrumentach. Przedszkolaki szukali pierwszych wiosennych kwiatów oraz pąków na drzewach i krzewach.

Czytaj więcej
Jesteśmy kucharzami!

Dzieci poznały zawód kucharza. Przy okazji święta wszystkich kobiet dzieci piekły smaczne babeczki, których degustacja odbyła się na drugim śniadanku.

Czytaj więcej
Wycieczka do kuchni przedszkolnej

Tygryski poznają w tym tygodniu zawód kucharza. Z tej okazji wybrały się na wycieczkę do naszej kuchni, aby zobaczyć pracę pań kucharek. Panie oprowadziły dzieci po kuchni i zapoznały ze sprzętem z jakiego korzystają. Na zakończenie dzieci wręczyły drobne upominki paniom kucharkom w podziękowaniu za…

Czytaj więcej
Zabawy z masą solną

W tym tygodniu dzieci z grupy Tygryski wykonały odciski swojej dłoni w masie solnej. Dzieci poznały dużo wiadomości na temat dinozaurów i ich życia.

Czytaj więcej
Zajęcie otwarte dla rodziców

Tygryski wraz ze swoją panią zaprosiły rodziców na zajęcie otwarte. Dzieci chętnie śpiewały, liczyły i słuchały swojej pani. Rodzice mogli zaobserwować zachowanie swoich dzieci w grupie podczas zajęć dydaktycznych a także wiadomości, jakie już zdobyły.

Czytaj więcej
URODZINKI TYGRYSKÓW

W tym miesiącu urodzinki w naszej grupie obchodzą Olaf i Piotrek. Chłopcy otrzymali prezenty a wszyscy odśpiewali im wesoło 100 lat!

Czytaj więcej
Spotkanie z Gwiazdorem

Do grupy "Tygrysków" zawitał Gwiazdor. Dzieci chętnie zaśpiewały mu zimowo-świąteczną piosenkę. Wszystkie przedszkolaki otrzymały prezenty ale niektóre z nich musiały obiecać, że poprawią swoje zachowanie i będą grzeczne. Będziemy czekać na Gwiazdora z rok.

Czytaj więcej
Warsztaty Bożonarodzeniowe u "Tygrysków"

W tym roku najmłodsza grupa w przedszkolu również przygotowywała ozdoby świąteczne z rodzicami. Dzieci z rodzicami zostały podzielone na cztery grupy. Każda z nich wykonywała coś innego: pierwsza - mikołaja z papierowych talerzyków, druga - ozdabiała bombkę styropianową, trzecia - wykonywała ozdoby…

Czytaj więcej
Poznajemy zawód nauczyciela

Dzieci z grupy "Tygryski" poznały zawód nauczyciela. Odwiedziła nas mama Kamila i opowiadała o pracy w szkole. Pani Karaszczak uczy w Szkole Podstawowej nr 5 języka angielskiego. Dzieci pilnie słuchały i powtarzały słówka po angielsku podczas śpiewania piosenki w tym języku. Na końcu wszys…

Czytaj więcej
Dzień Pluszowego Misia

W grupie "Tygryski" świętowano Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci z grupy przyniosły swoje ulubione misie. Przedszkolaki pomagały ozdobić "misiowe" ciasto a następnie je degustowały. Dzieci poznały historię pluszowego misia i bawiły się przy piosenkach o misiach.…

Czytaj więcej