Warsztaty Kulinarne z rodzicami

Każdego roku w naszym przedszkolu odbywają się warsztaty kulinarne z rodzicami. W tym roku pod hasłem "Leszczyńskie smaki". Kangurki z rodzicami przygotowali gzikę, którą smarowali bagietki oraz pyszną sałatkę makaronową z szynką i żółtym serem.

Czytaj więcej
Dzień Marchewki

Kangurki obchodziły Dzień Dyni. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani na pomarańczowo. Dzieci dowiedziały się o właściwościach odżywczych marchewki z także pomagały piec ciasto marchewkowe.

Czytaj więcej
Wizyta Żołnierzy

W dniu 4.10.2019 do naszego przedszkola przyjechali żołnierze z leszczyńskiej jednostki wojskowej. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie spotkania - tacie Karola panu Wójcickiemu.

Czytaj więcej
Dzień Jabłka

Dzieci z grupy Kangurki obchodziły Dzień Jabłka. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani w kolorze czerwonym. Dzieci poznały właściwości odżywcze jabłek oraz kroiły jabłka na pyszne kompociki.

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca w grupie. Dziewczynki wręczyły chłopcom upominki i złożyły im życzenia.

Czytaj więcej
Wycieczka na fermę krów

Kangurki wybrały się na wycieczkę na fermę krów. Zaprosił nas tam tata Julki. Pokazał jak wygląda dojenie krów, gdzie przechowywane jest mleko a także małe cielaczki. Na koniec wycieczki dzieci bawiły się na placu zabaw oraz smacznie jadły kiełbaskę z grilla. Bardzo dziękujemy rodzicom Julki Kaczmar…

Czytaj więcej
Sadzimy wrzosy

Dzieci przyniosły wrzosy, które wraz ze swoją panią posadziły obok placu przedszkolnego. Dziękujemy rodzicom za przyniesienie pięknych kwiatków.

Czytaj więcej
Wycieczka na rondo

Grupa Kangurki wybrała się na pobliskie rondo. Dzieci po drodze utrwaliły wygląd oraz nazwy wybranych znaków drogowych. Na rondzie obserwowały ruch samochodów oraz zachowanie pieszych na przejściach.

Czytaj więcej