Zwierzęta małe i duże- zajęcia piątkowe 03.04

Dzień dobry , w dniu dzisiejszym będziemy zajmować się utrwalaniem nazw zwierząt i ich dzieci. Kangurki będą miały za zadanie dopasować jedzenie do danego zwierzaka. Dla chętnych zostawiam doświadczenia bardzo proste do wykonania. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Katarzyna Wojciechowska

Czytaj więcej
Kogucik- zajęcia czwartkowe 2.04

Dzień dobry , w dniu dzisiejszym będziemy wykonywać pracę plastyczną "Kogucik". Będzie też gimnastyka- dzieci najpierw muszą ją przygotować, zabawa dla całej rodziny. Pozdrawiam Was Kangurki i całe Wasze rodziny.

Czytaj więcej
Zajęcia z języka angielskiego

Drodzy Rodzice, aby dzieci mogły utrwalać siebie słówka z angielskiego Pani Natalia przygotowała dla Kangurków kilka zabaw. W załącznikach znajdą Państwo pomoce do zajęć.

Czytaj więcej
Środa Na wiejskim podwórku

Dzień dobry Dziś zapraszam do zabawy w naśladowanie zwierząt wiejskich oraz rozwijanie przez dzieci umiejętności wokalnych. Zapraszam do pobrania zadań dodatkowych, które znajdują się w załącznikach. Ps: pamiętajcie Państwo, iż dziś jest Pryma Aprilis, spróbujcie nabrać dzieci, ale też wytłumaczy…

Czytaj więcej
Wtorkowe zajęcia 31.03

Dzień dobry , w dniu dzisiejszym będziecie rozwiązywać zagadki , uczyć się piosenki, a dla chętnych przygotowana jest gra Dubble zwierzęta. W załączniku znajdziecie Państwo karty pracy z Mac- które można sobie wydrukować jeżeli jest możliwość , i ćwiczyć z dziećmi . Życzę Wam kangurki miłego dni…

Czytaj więcej
Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice, chciałabym bardzo Wam podziękować za wykonywanie z dziećmi zajęć, które umieszczam na naszej stronie internetowej. Jest mi bardzo miło, że piszecie do mnie i przesyłacie zdjęcia dzieci i ich prac. Niestety mamy uniemożliwiony kontakt osobisty w przedszkolu, dlatego też od poni…

Czytaj więcej
Wiosenna matematyka- zadania na środę

Drodzy Rodzice Dziś zapraszam na zajęcia matematyczne, które znajdują się w pliku - Wiosna - prezentacja multimedialna. Przy muzyce Vivaldiego dzieci mogą zamienić się w motyla, biedronkę- Was rodzice także zapraszam do tańca z dziećmi.

Czytaj więcej
Wiosenna joga

Wiosna sprzyja większej aktywności fizycznej. Zapraszamy na ćwiczenia jogi dla dzieci. W tym czasie Wy rodzice macie chwilę dla siebie, ale możecie także poćwiczyć z dziećmi.

Czytaj więcej
1 Dzień Wiosny

Podsyłamy kilka pomysłów , jak można z dziećmi przywitać Panią Wiosnę. Mamy nadzieje , że wraz z nadejściem wiosny , wszytko się zakończy, że znów będziemy żyć normalnie.

Czytaj więcej
Wiosenne wyklejanki

W załącznikach znajdą Państwo karty pracy do wyklejania, można wykorzystać plastelinę , kolorowe kółeczka, farbę czy pompony.

Czytaj więcej
Zadania dla przedszkolaka

Drodzy Rodzice aby troszkę wspomóc Państwu zajęcie dzieciom wolnego czasu, dodamy na naszą stronę ćwiczenia grafomotoryczne (załączniki) http://bystredziecko.pl/cwiczenia-grafomotoryczne-wiosna/

Czytaj więcej
Warsztaty Kulinarne z rodzicami

Każdego roku w naszym przedszkolu odbywają się warsztaty kulinarne z rodzicami. W tym roku pod hasłem "Leszczyńskie smaki". Kangurki z rodzicami przygotowali gzikę, którą smarowali bagietki oraz pyszną sałatkę makaronową z szynką i żółtym serem.

Czytaj więcej