Z okazji Dnia Strażaka składamy wszystkim Strażakom najserdeczniejsze życzenia – dziękujemy za Waszą odwagę, poświęcenie i gotowość do niesienia pomocy o każdej porze dnia i nocy. Życzymy Wam dużo zdrowia, siły, satysfakcji ze służby oraz zawsze bezpiecznych powrotów z każdej akcji!!

 Ochotnicza Straż Pożarna Leszno-Gronowo 

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Tomasza – strażaka z OSP Leszno-Gronowo – za dzisiejsze spotkanie z przedszkolakami. Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie oraz wspaniałe przybliżenie dzieciom zawodu strażaka. Dzięki takim inicjatywom najmłodsi mogą lepiej zrozumieć, jak ważna i odpowiedzialna jest Wasza praca. 



Galeria zdjęć: