Dzień Ziemi w przedszkolu
Dzień Ziemi w naszym przedszkolu
Z okazji Dnia Ziemi w naszej placówce wiele się działo!
Grupa Kangurki przygotowała wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. „Ziemia potrzebuje pomocy”, które przypomniało wszystkim, jak ważna jest troska o naszą planetę.
Żyrafki wraz z grupą Niedźwiadki wzięły udział w quizie ekologicznym, sprawdzając swoją wiedzę o przyrodzie i sposobach jej ochrony.
Natomiast Żółwiki posadziły na terenie przedszkola kwiaty, które wcześniej same pielęgnowały – piękna lekcja odpowiedzialności i cierpliwości!
Wszystkie grupy doskonale wiedzą, że należy dbać o przyrodę, zwierzęta i środowisko. Razem uczymy się, jak być małymi strażnikami naszej Ziemi!