Dzień Ziemi w naszym przedszkolu 

Z okazji Dnia Ziemi w naszej placówce wiele się działo! 

Grupa Kangurki przygotowała wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. „Ziemia potrzebuje pomocy”, które przypomniało wszystkim, jak ważna jest troska o naszą planetę. 

Żyrafki wraz z grupą Niedźwiadki wzięły udział w quizie ekologicznym, sprawdzając swoją wiedzę o przyrodzie i sposobach jej ochrony. 

Natomiast Żółwiki posadziły na terenie przedszkola kwiaty, które wcześniej same pielęgnowały – piękna lekcja odpowiedzialności i cierpliwości! 

Wszystkie grupy doskonale wiedzą, że należy dbać o przyrodę, zwierzęta i środowisko. Razem uczymy się, jak być małymi strażnikami naszej Ziemi!



Galeria zdjęć: