Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility AKTUALNOŚCI OGÓLNE - Zdobywców Świata
Akcja plecaki dla dzieci z Ukrainy

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy, że jak zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc i serce. Plecaczki zostały uzupełnione przez rzeczy przyniesione przez Państwa. Cześć z nich trafi do dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5. Dziękujemy Panu A. Bednarczykowi za za sponsorowanie plecaków.

Czytaj więcej
Ogólnopolski Konkurs Piosenki Zimowej

Nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Zimowej. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dwie grupy- Kangurki i Żyrafki. Grupie Kangurki udało się zdobyć II miejsce- jest to naprawdę duże wyróżnienie. Życzymy dalszych sukcesów wszystkim przedszkolakom.

Czytaj więcej
Wigilia i Jasełka w przedszkolu

Świąteczna i zarazem bardzo rodzinna atmosfera zagościła w dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu. Dziś odbyła się w przedszkolu wigilia, odwiedził nas Gwiazdor oraz najstarsza grupa - Niedźwiadki - zaprezentowała się pięknie przedstawiając Jasełka. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role…

Czytaj więcej