Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Żółwiki 2021/2022 - Zdobywców Świata
Wycieczka do biblioteki

Dzięki uprzejmości Szkoły - wybraliśmy sie całą gtupą na wycieczke do biblioteki szkolnej. Przedszkolakai wspaniale rozwiązywały zagadki , słuchały wierszyków a przede wszystkim poznały zasady funkcjonowania biblioteki.

Czytaj więcej
DOGOTERAPIA

Dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w Dogoterapii . W ramach zajęć, poznały 4 pieski. Rozmawialiśmy o bezpiecznych pozycjach podczas spotkania z agresywnym psem. Chętne dzieci mogły podać smakołyki psu.

Czytaj więcej
Wiosna przed przedszkolem

Postanowiliśmy ozdobić nasze przedszkole i posadzić piękne wiosenne kwaiatki: bratki, tulipany, narcyze. Dzięki temu uczymy się jak rosną roślinki i co potrzebuują do życia

Czytaj więcej
Bal Karnawałowy

Bal ach ten bal!!! Nie zawsze może sie spotkać Spaidermen z Supermenem i Gekonem, Księżniczka z Elzą i królewną. Takie rzeczy mogą się dziać tylko podczas przedszkolnego baliku!!!

Czytaj więcej
Zielony Ogródek

Jeszcze trwa zima , a w naszym ogródku zaczynamy przygotowywać sie do wiosny. Posadziliśmy cebulę, posialiśmy pomidorki, szczypiorek i rzeżuchę- będą przepyszne dodatki do śniadaniowych kanapek!!!

Czytaj więcej
Nasze prace plastyczne

W związku z tygodniem o legendach - dzieci zrobiły papierowe toruńskie pirniczki (5-6 latki samodzielnie, 4-3 latki z pomocą), dzieci włączył się także aktywnie w wykonanie choinki sensorycznej na międzynarodowy konkurs

Czytaj więcej