Zebranie z rodzicami

W dniu 29.04.2019r. /poniedziałek/ o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami we wszystkich grupach. Omawiane będą sprawy bieżące oraz gotowość szkolna dzieci 6-letnich.

Czytaj więcej
XVII Festiwal Piosenki Przedszkolnej

W tym roku Festiwal Piosenki Przedszkolnej odbył sie pod hasłem "Ojczyzna - Dom - rodzina". Wszystkie dzieci pieknie zaspiwały piosenki a poziom w tym konkursie był bardzo wysoki. Jury miało trudne zadanie do wykonania, aby wybrać te przedszkolaki, które staną na podium. Grupy młodsze: I…

Czytaj więcej
Teatrzyk w MOK-u

W dniu 14.03.2019r. grupy Żyrafki, Niedźwiadki i Żółwiki będą brały udział w przedstawieniu teatralnym "Bajka o kolorach" w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

Czytaj więcej
Wigilia przedszkolna

W dniu 22.12.2018r. odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Wszystkie przedszkolaki zasiadły do dużego, wspólnego stołu wigilijnego. Nie mogło na nim zabraknąć smażonej rybki, barszczu, pierogów oraz kapusty z grzybami. Dzieci bardzo chętnie kosztowały wszystkie potrawy a na koniec dzieliły się opł…

Czytaj więcej
Wigilia z rodzicami

Jak co roku dzieci wraz z paniami przygotowują krótki występ dla rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją z tym roku dzieci z grupy "Niedźwiadki" przygotowały przedstawienie "Świąteczne zamieszanie". Dzieci z pozostałych grup również występow…

Czytaj więcej
MIKOŁAJKI

W naszym przedszkolu 6 grudnia do dzieci przyszedł Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki otrzymały słodki, zdrowy owoc oraz książeczkę z bajkami.

Czytaj więcej
Teatrzyk w wykonaniu nauczycielek z okazji "Mikołajek"

Tradycją naszego przedszkola są przedstawienia teatralne w wykonaniu nauczycielek dla dzieci. Każdego roku nauczycielki przygotowują przedstawienie teatralne jako prezent od "Mikołaja". W tym roku panie przygotowały przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Nauczycielki wcieliły się w n…

Czytaj więcej
Wigilia z rodzicami

Uwaga rodzice! W dniu 14.12.2018r./piątek/ o godzinie 15.30 w sali gimnastycznej SP nr 5 Odbędzie się Wigilia z rodzicami. Prosimy o przyniesienie słodkości, owoców i napoi /o szczegóły prosimy pytać nauczycielek w grupach/. Dziękujemy.

Czytaj więcej
Andrzejki

UWAGA RODZCE! W dniu 29.11.2018r./czwartek/ odbędą się Andrzejki w grupie „Niedźwiadki”. W dniu 30.11.2018r. Andrzejki odbędą się w pozostałych grupach. Szczegóły u nauczycielek.

Czytaj więcej