Pomoc na święta dla Ady

Drodzy Rodzice, prosimy o pomoc w przygotowaniu paczki dla 29 letniej Ady przebywającej w Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu dla dzieci wymagających szczególnej opieki.

Czytaj więcej
Dzień Otwarty

W dniu 25.06.2019r. /wtorek/ zapraszamy na Dzień Otwarty dla dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 na godzinę 16.30.

Czytaj więcej
Igrzyska Olimpijskie - Dzień Dziecka w przedszkolu

Jak co roku w naszym przedszkolu odbywają się Igrzyska Olimpijskie z okazji Dnia Dziecka. W tym roku wszystkie dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych na boisku szkolny SP nr 5. Znakiem do rozpoczęcia igrzysk był przemarsz za flagą olimpijską, którą nieśli przedstawiciele każdej z grup. Później n…

Czytaj więcej
XVII Festiwal Piosenki Przedszkolnej

W tym roku Festiwal Piosenki Przedszkolnej odbył sie pod hasłem "Ojczyzna - Dom - rodzina". Wszystkie dzieci pieknie zaspiwały piosenki a poziom w tym konkursie był bardzo wysoki. Jury miało trudne zadanie do wykonania, aby wybrać te przedszkolaki, które staną na podium. Grupy młodsze: I…

Czytaj więcej