Teatrzyk w MOK-u

W dniu 14.03.2019r. grupy Żyrafki, Niedźwiadki i Żółwiki będą brały udział w przedstawieniu teatralnym "Bajka o kolorach" w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

Czytaj więcej
Dyżur letni

UWAGA RODZICE! Na podstawie § 12 ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 17 marca 2017 roku w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. z 2017 poz. 649 ze zm.) w okresie wakacji letnich nasze Prz…

Czytaj więcej
Wigilia przedszkolna

W dniu 22.12.2018r. odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Wszystkie przedszkolaki zasiadły do dużego, wspólnego stołu wigilijnego. Nie mogło na nim zabraknąć smażonej rybki, barszczu, pierogów oraz kapusty z grzybami. Dzieci bardzo chętnie kosztowały wszystkie potrawy a na koniec dzieliły się opł…

Czytaj więcej
Wigilia z rodzicami

Jak co roku dzieci wraz z paniami przygotowują krótki występ dla rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją z tym roku dzieci z grupy "Niedźwiadki" przygotowały przedstawienie "Świąteczne zamieszanie". Dzieci z pozostałych grup również występow…

Czytaj więcej
MIKOŁAJKI

W naszym przedszkolu 6 grudnia do dzieci przyszedł Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki otrzymały słodki, zdrowy owoc oraz książeczkę z bajkami.

Czytaj więcej
Teatrzyk w wykonaniu nauczycielek z okazji "Mikołajek"

Tradycją naszego przedszkola są przedstawienia teatralne w wykonaniu nauczycielek dla dzieci. Każdego roku nauczycielki przygotowują przedstawienie teatralne jako prezent od "Mikołaja". W tym roku panie przygotowały przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Nauczycielki wcieliły się w n…

Czytaj więcej
Wigilia z rodzicami

Uwaga rodzice! W dniu 14.12.2018r./piątek/ o godzinie 15.30 w sali gimnastycznej SP nr 5 Odbędzie się Wigilia z rodzicami. Prosimy o przyniesienie słodkości, owoców i napoi /o szczegóły prosimy pytać nauczycielek w grupach/. Dziękujemy.

Czytaj więcej
Andrzejki

UWAGA RODZCE! W dniu 29.11.2018r./czwartek/ odbędą się Andrzejki w grupie „Niedźwiadki”. W dniu 30.11.2018r. Andrzejki odbędą się w pozostałych grupach. Szczegóły u nauczycielek.

Czytaj więcej
Zebranie z rodzicami

UWAGA RODZICE! SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE W GRUPACH W DNIU 27.11.2018R. /WTOREK/ O GODZINIE 17.00. NA ZABRANIU BĘDĄ PORUSZANE SPRAWY DOTYCZĄCE EDUKACJI DZIECI. PROSIMY O OBECNOŚĆ JEDNEGO RODZICA.

Czytaj więcej
Występy dzieci w dniu 13.11.2018 w Szkole Podstawowej nr 5

W dniu 13.11. 2018 r. /wtorek/ o godzinie 9.45 w sali gimnastycznej w budynku dawnego Gimnazjum nr 5 odbędzie się uroczysta akademia z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przedszkolaki wystąpią przed uczniami Szkoły Podstawowej nr 5. Prosimy, aby w tym dniu również dzieci były ubrane na g…

Czytaj więcej
Leszczyński Wolontariat Roku

Głównym celem konkursu jest propagowanie idei wolontariatu, promowanie różnych form zaangażowania społecznego oraz kształtowanie postaw prospołecznych. Każdy początkujący wolontariusz ma w sobie dużo energii i jest zmotywowany do pracy. Bardzo istotne jest by wspierać motywację wolontariuszy i pokaz…

Czytaj więcej