100 lecie powrotu Leszna do macierzy Polski 17.01.2020

Dnia 17.01.2020 roku obchodziliśmy w przedszkolu 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Leszno . Odbyła się uroczysta Akademia, na której wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci obejrzały przedstawienie legenda o herbie Leszna. Odśpiewany został hymn Polski o godzinie 12.00. Dzieci…

Czytaj więcej
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2020

Stary Rok odszedł wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Wami. Niech się spełnią wszystkie życzenia, te łatwe i te trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku w nadchodzącym Nowym Roku.…

Czytaj więcej
Wigilia przedszkolna 12.12.2019r

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszym przedszkolu odbywa się świąteczne spotkanie dzieci z rodzinami. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym dzięki zaprezentowanym przez dzieci przedstawieniom. Przedszkolaki z radością prezentowały i odgrywały swoje role ogłaszaj…

Czytaj więcej
Wizyta Gości z Gruzji i Francji 13.12

W piątek grypę Żyrafek i Kangurków odwiedziło dwóch wolontariuszy z fundacji CAT. Dzieci poznały zwyczaje bożonarodzeniowe we Francji i Gruzji. My natomiast zaśpiewaliśmy kolędę "Dzisiaj w Betlejem".

Czytaj więcej
Mikołajki

6 grudnia przedszkolaki odwiedził św. Mikołaj. Dzieci otrzymały w prezencie książkę i słodki upominek. Dziękujemy Mikołaju za odwiedziny.

Czytaj więcej
Pomoc na święta dla Ady

Drodzy Rodzice, prosimy o pomoc w przygotowaniu paczki dla 29 letniej Ady przebywającej w Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu dla dzieci wymagających szczególnej opieki.

Czytaj więcej
Dzień Otwarty

W dniu 25.06.2019r. /wtorek/ zapraszamy na Dzień Otwarty dla dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 na godzinę 16.30.

Czytaj więcej
Igrzyska Olimpijskie - Dzień Dziecka w przedszkolu

Jak co roku w naszym przedszkolu odbywają się Igrzyska Olimpijskie z okazji Dnia Dziecka. W tym roku wszystkie dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych na boisku szkolny SP nr 5. Znakiem do rozpoczęcia igrzysk był przemarsz za flagą olimpijską, którą nieśli przedstawiciele każdej z grup. Później n…

Czytaj więcej