Zapraszam na ćwiczenia z logopedii

Pani Sylwia, zostawia dla Was kochane dzieci kilka ćwiczeń z logopedii. Możliwość zapisania się na zajęcia online z Panią Sylwią jest nadal aktualna. W razie pytań można zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów 609579863

Czytaj więcej
Drodzy Rodzice!

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Lesznie od dnia 25 maja 2020 r dotyczącymi bezpieczeństwa, zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19.

Czytaj więcej
Poćwiczmy trochę język

Podajemy Państwu propozycje stron internetowych na, których znajdują się w formie zabawy- ćwiczenia na poprawną wymowę. Zachęcamy także Rodziców tych dzieci, które uczęszczały na dodatkowe zajęcia z logopedii w przedszkolu, do zalogowania się by uzyskać możliwość ćwiczenia online z Panią Sylwią.…

Czytaj więcej