Odwiedziny Pani Marii Urban - leszczyńska pisarka.

Dnia 13.1.2020 naszą grupę odwiedziła Pani Maria Urban. Wspólnymi siłami stworzyliśmy wiersz na 100 lecie powrotu Leszna do macierzy Polski. Pani Maria pierwsze próby poetyckie podejmowała już w czasach młodości, jednak jej debiutancki tomik zatytułowany "Miłość i nadzieja" ukazał się w 2…

Czytaj więcej
Kodowanie na dywanie, zajęcia na tablicy multimedialnej

Photon jest najbardziej zaawansowanym technologicznie robotem edukacyjnym dostępnym na rynku. Wyposażonego w 10 czujników robota można zaprogramować na tysiące sposobów – wykryje przeszkody, zareaguje na dźwięk, zmiany oświetlenia czy dotyk. Niedźwiadki mogły poćwiczyć i wykonać wyznaczone zadania.…

Czytaj więcej
Dzień Zawodowca dla przedszkolaka-19.09

"DZIEŃ ZAWODOWCA DLA PRZEDSZKOLAKA " to już cykliczna impreza wpisana w kalendarz wydarzeń Zespołu Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie. Mieliśmy przyjemność gościć w progach tej szkoły. Było kolorowo, wesoło i gwarnie.

Czytaj więcej