Święto rodziców 25 - 29. 05

Drodzy Rodzice, Kochane Żyrafki, zmieniamy formułę pracy zdalnej - od tego tygodnia będziemy przesyłać propozycję działań na cały tydzień. Zachęcamy również do nadrabiania zaległości, jeśli nie zawsze udało Wam się znaleźć czas na realizację wcześniejszych działań.

Czytaj więcej
Na łące 22.05

Kochane Żyrafki, dziś nadal porozmawiamy o łące w maju. Poznamy kwiaty, które rosną na łące. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Poznajemy sześcian 19.05

Kochane Żyrafki, znacie już figury geometryczne: koło, kwadrat, prostokąt, trójkąt... Dziś poznamy jedną z brył przestrzennych - sześcian. Zachęcamy również do ćwiczeń gimnastycznych.

Czytaj więcej
Łąka w maju 18.05

Kochane Żyrafki, w tym tygodniu będziemy poznawać mieszkańców majowej łąki. Dziś zapraszamy do zapoznania się z opowiadaniem, które wyjaśni Wam, co oznaczają barwy ochronne. Zachęcamy także do wykonania ćwiczeń grafomotorycznych.

Czytaj więcej
Mieszkamy w Wielkopolsce 15.05

Kochane Żyrafki, dziś porozmawiamy o stolicy naszego województwa - Poznaniu. Obejrzymy także ilustracje wybranych miejsc w Lesznie za dawnych czasów. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Moje przedszkole 14.05

Kochane Żyrafki, wiecie już, że Waszą małą ojczyzną jest Leszno. Rozmawialiśmy o znanych Wam miejscach w mieście, o herbie, o domach, a dziś chciałybyśmy przybliżyć Wam kolejne bliskie Waszemu sercu miejsce - nasze przedszkole. Zapraszamy także do wspólnego liczenia.

Czytaj więcej
Mój dom 13.05

Kochane Żyrafki, porozmawiamy dzisiaj o różnych rodzajach domów. Zachęcamy do wykonania domku z pudełek, oraz do nauki piosenki. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Historia Leszna 12.05

Kochane Żyrafki, dziś zapraszamy na poznanie historii naszego miasta. Jak co wtorek zachęcamy także do aktywności fizycznej - w zdrowym ciele zdrowy duch. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Piękne miasto - Leszno 11.05

Kochane Żyrafki, w ubiegłym tygodniu zajęliśmy się tematem Polski. W tym tygodniu chciałybyśmy przybliżyć Wam nasze miasto Leszno i region, w którym żyjemy. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Flaga Polski 7.05

Kochane Żyrafki, przypomnieliście sobie ważne informacje o godle i hymnie, dziś porozmawiamy o naszej fladze. Proponujemy również dzisiaj zabawy i ćwiczenia związane z mierzeniem pojemności płynów. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Symbole narodowe 5.05

Kochane Żyrafki, zapraszamy dziś do utrwalenia wiedzy dotyczącej symboli narodowych. By utrzymać formę - zapraszamy także na ćwiczenia gimnastyczne.

Czytaj więcej
Stolica Polski 4.05

Kochane Żyrafki, za nami ważne patriotyczne święta, dlatego też w tym tygodniu chciałybyśmy porozmawiać o Polsce - naszej pięknej ojczyźnie. Dziś przypada również ważny dzień, a mianowicie Dzień Strażaka. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej