Bezpieczne wakacje 15-19.06

Kochane Żyrafki, coraz bliżej już wakacje.... W tym tygodniu będziemy dalej zajmować się wakacyjnymi podróżami, przede wszystkim powiemy o bezpiecznych wakacjach. Zachęcamy do wspólnych zajęć.

Czytaj więcej
Wakacyjne podróże 8 - 12. 06

Kochane Żyrafki, w tym tygodniu przeniesiemy się w czasie - porozmawiamy o wakacjach, które zbliżają się wielkimi krokami. Porozmawiamy o wakacjach nad morzem i wakacjach w górach. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Niby tacy sami, ale jednak inni 1.06 - 5.06

Z okazji Dnia Dziecka pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech spełniają się Wasze marzenia , a na twarzy każdego dnia niech maluje się nieustannie uśmiech :) Kochane Żyrafki, w tym tygodniu rozmawiać będziemy o nas - o tym, jacy jesteśmy i jakie emocje często nami kierują. Poruszy…

Czytaj więcej
Święto rodziców 25 - 29. 05

Drodzy Rodzice, Kochane Żyrafki, zmieniamy formułę pracy zdalnej - od tego tygodnia będziemy przesyłać propozycję działań na cały tydzień. Zachęcamy również do nadrabiania zaległości, jeśli nie zawsze udało Wam się znaleźć czas na realizację wcześniejszych działań.

Czytaj więcej
Na łące 22.05

Kochane Żyrafki, dziś nadal porozmawiamy o łące w maju. Poznamy kwiaty, które rosną na łące. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Poznajemy sześcian 19.05

Kochane Żyrafki, znacie już figury geometryczne: koło, kwadrat, prostokąt, trójkąt... Dziś poznamy jedną z brył przestrzennych - sześcian. Zachęcamy również do ćwiczeń gimnastycznych.

Czytaj więcej
Łąka w maju 18.05

Kochane Żyrafki, w tym tygodniu będziemy poznawać mieszkańców majowej łąki. Dziś zapraszamy do zapoznania się z opowiadaniem, które wyjaśni Wam, co oznaczają barwy ochronne. Zachęcamy także do wykonania ćwiczeń grafomotorycznych.

Czytaj więcej
Mieszkamy w Wielkopolsce 15.05

Kochane Żyrafki, dziś porozmawiamy o stolicy naszego województwa - Poznaniu. Obejrzymy także ilustracje wybranych miejsc w Lesznie za dawnych czasów. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Moje przedszkole 14.05

Kochane Żyrafki, wiecie już, że Waszą małą ojczyzną jest Leszno. Rozmawialiśmy o znanych Wam miejscach w mieście, o herbie, o domach, a dziś chciałybyśmy przybliżyć Wam kolejne bliskie Waszemu sercu miejsce - nasze przedszkole. Zapraszamy także do wspólnego liczenia.

Czytaj więcej
Mój dom 13.05

Kochane Żyrafki, porozmawiamy dzisiaj o różnych rodzajach domów. Zachęcamy do wykonania domku z pudełek, oraz do nauki piosenki. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej
Historia Leszna 12.05

Kochane Żyrafki, dziś zapraszamy na poznanie historii naszego miasta. Jak co wtorek zachęcamy także do aktywności fizycznej - w zdrowym ciele zdrowy duch. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj więcej