Dzień Kobiet

8 marca dziewczynki miały swoje święto. Panowie - gentlemany zadbali o wszystko:) Dziewczynki były zachwycone!

Czytaj więcej
Orszak Trzech Króli.

6 stycznia nasze Żółwiki w składzie Gabrysia, Wojtek, Oliś, Nikoś i Robercik wraz z rodzeństwem, wzięli udział w Orszaku Trzech Króli. Na końcu wyprawy czekała ich miła niespodzianka - Alpaki.

Czytaj więcej
Wigilia Świętego Andrzeja

30 listopada obchodziliśmy Andrzejki. Był to czas wspaniałej zabawy i magii wróżb. Dziękujemy mamie Michała, Patryka i Mai za "słodkie" umilenie imprezy.

Czytaj więcej
Wizyta w SP nr 5

We wtorek 9 X Żółwiki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 5 i brały udział w zajęciach. W klasie 1d mile spędziły czas przeprowadzając doświadczenia.

Czytaj więcej
Zajęcia z dźwiękowcem.

28 września dzieci poznały pracę osób pracujących w studiu nagraniowym. Dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy i poznały różne modele mikrofonów. Na sam koniec wspólnie zaśpiewały piosnkę, którą pan ze studia nagrał.

Czytaj więcej
Wycieczka na pożegnanie lata - powitanie jesieni.

26 września pojechaliśmy do Nadleśnictwa Włoszakowice - do Koczur. Pożegnaliśmy lato i powitaliśmy nowa porę roku - Jesień. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy na temat zwierząt. Mogliśmy nawet sami nakarmić zwierzęta. Było naprawdę super.

Czytaj więcej
Zajęcia biblioteczne

21 września grupa Żółwiki wybrała się do Biblioteki Osiedlowej na zajęcia "Legendy Polskie". Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem. Dziękujemy pani Ani za przeprowadzenie zajęć.

Czytaj więcej
Akacja Sprzątanie Świata

21 września, dzieci z naszej grupy przyłączyły się do masowego sprzątania świata. Oczyściliśmy teren przedszkola. Dzieci były niesamowicie dumne ze swojej pracy i obiecały, że śmieci będą wyrzucać do kosza.

Czytaj więcej
Dzień Doradztwa Zawodowego

19 września grupy Żółwiki i Niedźwiadki brały udział w Dniu Doradztwa Zawodowego. Było mnóstwo konkurencji, bawiliśmy się super. Dziękujemy mamie Patryka za umożliwienie nam poznania wielu zawodów. W następnym roku również tam się wybierzemy !

Czytaj więcej